Szczenięta

Szczenięta

Miło poinformować państwa że ciąza naszej Jinnie została potwierdzona. Szczenięta urodzą się około 4 czerwca. Do odbioru wraz z metrykami FCI , tatuażami i książeczką zdrowia będą po 7 tygodniu życia najwcześniej od 23 lipca. Można już rezerwować szczenięta. Cena 2500zl.

Witam pragnę poinformować iż moja Jinnie of Royal Firefox została pokryta psem Colt vom Haus Seiffert.

Dużo więcej o Jinnie znajdziecie państwo w zakładce na stronie w galerii.

O kryciu.

Pies którego wybrałem to pies z mojej hodowli po suce importowanej z USA oraz Jaguarze Alphaville Bohemia wielokrotnym uczestniku Mistrzostw Świata psów obronnych. Na co dzień pies ten jest psem super socjalnym do obcych, z normalną głową, doskonały pies rodzinny. Posiada duży temperament, sprawdza się w każdej pracy jako pies obronny. Zero reakcji na strzał problemów z powierzchniami itd. Colt jest psem o doskonałym eksterierze został Championem Polski. Wielokrotnie zdobywał CWC, i BOB na wystawach krajowych i międzynarodowych. Szczenięta urodzą się około 10 czerwca. Oczywiście posiadać będą rodowód FCI i tylko ten rodowód jest gwarancją pochodzenia i dalszej hodowli rasy. Szczenięta będą tatuowane i zaszczepione i odrobaczone stosownie do wieku. Przyszły miot będzie na literkę K. Po prawej stronie w zakładce mioty pod literką K znajdziecie państwo zdjęcia rodziców i szczeniąt

Zapraszam także na Facebooka tam będą pojawiać się aktualności i wszelkie informacje filmy, zdjęcia itd nowych szczeniąt.

W razie pytań proszę o kontakt tel.

Można już rezerwować szczenięta.