hodowla

O Hodowli

Nazywam się Łukasz Seiffert. Jestem założycielem hodowli owczarków Belgijskich Malinois oraz Owczarków Niemieckich użytkowych. Hodowla jest zarejestrowana pod przydomkiem Vom Haus Seiffert w PZKWP i Fci. W swojej hodowli kładę nacisk na użytkowość rasy oraz cechy charakteru które odpowiadają standardom utworzonym przez twórców tych dwóch ras.

Poszczególne krycia dobierane są starannie pod kątem cech użytkowych temperamentu oraz psychiki psów. W swojej hodowli oprócz popędu łupu kładę duży nacisk na instynkt obronny, tak aby psy sprawdzały się jako doskonali stróże, obrońcy a nie tylko psy sportowe co niestety coraz częściej można zobaczyć na zawodach, szkoleniach i w codziennej pracy z psami.

Moje psy użyte do hodowli nie wykazują reakcji na strzał , otoczenie zawsze są gotowe do pracy bez wzg na temperaturę otoczenia czy zmęczenie. Ukierunkowanie na przewodnika oraz chęć pracy widoczna jest już od pierwszych miesięcy życia. Oprócz cech użytkowych charakteru wszystkie psy są prześwietlane w kierunku dysplazji zarówno łokciowej jak i biodrowej wolne od chorób genetycznych.

Jeśli szukasz psa z dużym temperamentem chętnego do każdej pracy który dla przewodnika zrobi wszystko to jesteś we właściwym miejscu. Nieważne czy chcesz trenować sporty obronne , posłuszeństwo, czy aktywnie spędzić czas pamiętaj jednak że kupujesz psa który będzie Ci oddany bezgranicznie dlatego też proszę o przemyślane decyzje. Zapraszam do zwiedzania strony.